CANAL+ pokaże kontynuację serialu „Dexter”

mtom

Canal+ pokaże w marcu dziesięcioodcinkową kontynuację serialu „Dexter”. Nadawca zapowiada również, że wkrótce na antenie pojawią się również inne produkcje stacji SHOWTIME.

„Dexter” to serial wyprodukowany przez kanał SHOWTIME na motywach powieści Jeffa Lindsaya. Głównym bohaterem jest Dexter Morgan, w tej roli Michael C. Hall, który za dnia pracuje na komisariacie jako analityk śladów krwi, a nocami ściga na własną rękę morderców, którzy wymknęli się wymiarowi sprawiedliwości. Produkcja otrzymała 8 sezonów.

„Dexter: New Blood” rozgrywa się 10 lat po tym, jak Dexter Morgan zaginął w trakcie huraganu. Najbardziej sterylny rzeźnik z Miami przybrał nową tożsamość. Pod przybranym nazwiskiem Jim Lindsay mieszka i pracuje jako sprzedawca w sklepie Fred’s Fish & Game, w małym miasteczku w stanie Nowy Jork. Serial dystrybuowana jest na całym świecie przez ViacomCBS Global Distribution Group. Wszystkie 10 odcinków nowej serii będzie można oglądać w serwisie CANAL+ online i na antenie CANAL+ już od 9 marca.

Kolejne produkcje SHOWTIME wkrótce na antenie CANAL+

Oprócz  „Dexter: New Blood” w serwisie CANAL+ online pojawią się wszystkie poprzednie sezony serialu „Dexter”, a w niedalekiej przyszłości także dwa inne seriale stacji Showtime – „Yellowjackets” z Juliette Lewis i Christiną Ricci oraz „American Rust” z Jeffem Danielsem.