Discovery Channel przyjrzy się pracy polskiej Służby Celno-Skarbowej

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

2 października, w piątek telewizja Discovery Channel rozpocznie emisję nowej polskiej produkcji „Nic do zgłoszenia”. Seria dokumentalna opowiada o pracy Funkcjonariuszy Krajowej Administracji Skarbowej.

Służba Celno-Skarbowa jest stale obecna na polskich granicach, pilnując by nielegalne i niebezpieczne towary nie trafiły do Polski czy innych krajów Unii Europejskiej. To właśnie oni rozpracowują grupy przemytników i wykrywają kontrabandy. Ich doświadczenie i spostrzegawczość sprawiają, że nie zaskakują ich już nawet najbardziej wyrafinowane próby przemytu narkotyków, papierosów, alkoholu, broni, walut czy gatunków zwierząt zagrożonych wyginięciem. Funkcjonariusze w swojej pracy wykorzystują nowoczesne technologie, takie jak ogromne skanery RTG, a także korzystają z pomocy psów służbowych.

Uzbrojeni w ostrą broń funkcjonariusze operacyjni, razem z pracownikami Krajowej Administracji Skarbowej, uczestniczą w nalotach i egzekucjach komorniczych. Wspólnie rozpracowują również grupy przestępcze i udaremniają wielomilionowe oszustwa podatkowe. W programie „Nic do zgłoszenia” widzowie zobaczą z bliska, jak na co dzień wygląda praca Funkcjonariuszy Służby Celno-Skarbowej.

Seria dokumentalna „Nic do zgłoszenia” będzie emitowana w piątki o godzinie 22:00 w Discovery Channel. Godzinę wcześniej widzowie stacji będą mogli obejrzeć nowe odcinki „Lotniska”.