Kuba Wojewódzki

Dodatkowe odcinki „Kuby Wojewódzkiego” w telewizji TVN i serwisie Player.pl

mbog

Telewizja TVN wydłuża sezon programu „Kuba Wojewódzki”. 18 maja widzowie stacji zobaczą dodatkowy odcinek wiosennego sezonu. Ponadto w kolejnych dniach w serwisie Player.pl będą udostępniane specjalne odcinki talk show.

Wbrew wcześniejszym planom, widzowie TVN nie zobaczyli 11 maja finału sezonu „Kuby Wojewódzkiego”. Wiosenna seria została wydłużona o odcinek. Tym razem wśród gości zaproszonych przez Kubę do studia znajdą się były premier Kazimierz Marcinkiewicz i Rafał Collins. Tradycyjnie po zakończeniu emisji w telewizji, odcinek wraz z „Kuba Wojewódzki – ciąg dalszy” trafią do Playera.

Kuba Wojewódzki: Kazimierz Marcinkiewicz i Rafał Collins
Kazimierz Marcinkiewicz i Rafał Collins – fot. TVN Grupa Discovery

Natomiast w kolejnych tygodniach w serwisie Player.pl zadebiutują odcinki przygotowane tylko dla jego użytkowników. 25 maja na kanapie w programie „Kuba Wojewódzki” zasiądą popularni influencerzy, bohaterowie najnowszego bikini reality pod marką Player Original – „One Night Squad”. Z kolei w dzień dziecka prowadzący spotka się z wnuczką jednego z najpopularniejszych polityków – Moniką Miller oraz popularnym youtuberem – Gargamelem.

Kuba Wojewódzki: One Night Squad
„One Night Squad” – fot. TVN Grupa Discovery

„Kuba Wojewódzki” to program rozrywkowy z gatunku talk show. Produkcja w wiosennym sezonie jest emitowana we wtorkowe wieczory o godzinie 22:30 w TVN.