Dokument discovery+ „Kłamstwo rodziny Hartów” w Player.pl

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Oferta discovery+ w Player.pl została poszerzona o nowy film dokumentalny – „Kłamstwo rodziny Hartów”. Produkcja opowiada o tragicznej śmierci rodziny podczas zjazdu z klifu w Kalifornii.

Jednej z marcowych nocy 2018 roku Jen i Sarah Hart zjechały z klifu, skazując na pewną śmierć w mroźnych wodach Oceanu Spokojnego nie tylko siebie, ale przede wszystkim szóstkę adoptowanych dzieci – Markisa, Hannah, Abigail, Devonte, Jeremiaha, i Ciera. Za życia rodzina była bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie każdego dnia kreowała obraz idealny. Ich tragiczna śmierć wywoła falę szoku i niedowierzania w całych Stanach Zjednoczonych.

Kiedy na jaw wyszła wiadomość o tym, że nie był to wypadek, a kobiety zjechały z klifu z premedytacją, opinia publiczna zamarła. W toku śledztwa światło dzienne ujrzały zarzuty o znęcanie się nad dziećmi i liczne zaniedbania obu matek. Ci którzy do tej pory wierzyli w idyllę w rodzinie Hartów, musieli zmierzyć się z mrożącą krew w żyłach prawdą – w rodzinie od dawna działo się źle.

Film dokumentalny discovery+ Originals „Kłamstwo rodziny Hartów” pokazuje prawdę stojącą za doskonałym obrazem w mediach społecznościowych. Ujawnia liczne nadużycia i niedoskonałość systemu, który miał za zadanie chronić życie szóstki młodych ludzi, a zamiast tego ich po prostu zawiódł.

Film dokumentalny „Kłamstwo rodziny Hartów” można oglądać tylko w Player.pl.