Dominic D’Angelica zdyskwalifikowany z finału Top Model

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

Telewizja TVN poinformowała o usunięciu z programu Top Model jednego z uczestników – Dominica D’Angelica. Finał talent show już w środę, 25 listopada o godzinie 21:30 w TVN.

Dominic D’Angelica jest 30-latkiem, który interesuje się modelingiem, aktorstwem, skateboardingiem, gotowaniem oraz fryzjerstwem. Ma brata bliźniaka, który mieszka w Stanach Zjednoczonych. Do finału programu dostał się w wyniku dogrywki dla osób, które nie pojechały na Fashion Week w Grecji ze względu na pandemię koronawirusa.

W ostatnich dniach w mediach pojawiła się informacja o skazaniu uczestnika przez sąd w Stanach Zjednoczonych. Według portalu Pudelek.pl, finalista 9. edycji „Top Model” został oskarżony o uprawianie seksu z osobą nieletnią i wpisany na listę amerykańskich przestępców seksualnych. W związku z tym telewizja TVN podjęła decyzję o usunięciu uczestnika z finału oraz zdecydowała się przeanalizować proces rekrutacji.

W związku z informacjami o przeszłości Dominica D’Angelica, który okazał się skazany w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne, został on usunięty z finału Top Model. Ubolewamy, że taki uczestnik trafił do programu. W tej chwili sprawdzamy okoliczności, w jakich do tego doszło. Jeśli okaże się, że w procesie rekrutacji tego uczestnika nie zachowano należytej staranności, zostaną wyciągnięte konsekwencje – poinformował Marcin Barcz, Dyrektor Pionu Komunikacji Korporacyjnej TVN Grupa Discovery.

Finał talent show odbędzie się w środę o godzinie 21:30. O tytuł Top Model walczą Patrycja Sobolewska, Weronika Kaniewska i Mikołaj Śmieszek. Podczas show na żywo wystąpią specjalni goście: Ralph Kaminski, Baranovski, Ania Karwan i Mery Spolsky.