„Domodi x WP Fashion Show” 26 października na WP.pl

  • Internet
  • WP
Autor: mbog

26 października Domodi wraz z Wirtualną Polską zapraszają na specjalny projekt modowy „Domodi x WP Fashion Show”. Podczas internetowego wydarzenia widzowie zobaczą propozycje najnowszych kolekcji na sezon jesień/zima 2021.

Swoje kolekcje zaprezentują marki Born2be, Modnakiecka.pl i Nobo Bags. Ponadto eksperci podpowiedzą, jak robić modowe zakupy, aby nie przepłacać. Prowadzącą show będzie Katarzyna Cichopek. Porozmawia ona z gośćmi, m.in. Mają Sablewską, Martą Siniło i Mileną Beklalarską.

Podczas wydarzenia podpowiemy widzom, jak kupować, by wyglądać ładnie, w swoim własnym stylu i w przystępnej cenie. Pragniemy zainspirować użytkowników modowymi teledyskami, prezentującymi kolekcje naszych Partnerów oraz pokazać im, że z Domodi mogą wyglądać znakomicie każdego dnia, nie wydając na to dużych pieniędzy – komentuje Rafał Warecki, CEO Grupy Domodi.

Goście porozmawiają również o garderobie, w której jest miejsce zarówno na aktualne, jesienno-zimowe trendy, jak i na ponadczasowe klasyki. Podyskutują też o najmodniejszych dodatkach, które warto mieć w szafie oraz o tym, jak je łączyć. Hasło przewodnie wydarzenia to „moda przez małe m”.

Czym jest moda przez małe „m”? Postrzegamy ją jako to, co nosi się na co dzień, modę codzienną, „everyday look”. Jaka ona jest? Schludna, estetyczna, wygodna i praktyczna – wyjaśnia Martyna Głowińska-Gryglewska, Head of Marketing Grupy Domodi. – Dodatkowo w trakcie eventu na uczestników będą czekać limitowane czasowo rabaty na nowe kolekcje marek dostępnych na Domodi oraz konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 26 października o godzinie 17:30. Transmisja na WP.pl. Więcej informacji o „Domodi x WP Fashion Show” można znaleźć na stronie internetowej projektu.