Zwycięzcy Dance Dance Dance

Drugą edycję „Dance Dance Dance” wygrał duet Fit Lovers

mbog

Widzowie biorący udział w głosowaniu SMS zdecydowali, że najlepiej tańczącym duetem drugiej edycji „Dance Dance Dance” są Pamela Stefanowicz i Mateusz Janusz znani jako Fit Lovers. W finałowym głosowaniu otrzymali 52% głosów widzów.

Duet przekazał nagrodę główną – 100 tysięcy złotych – na rzecz Integracyjnego Klubu Sportowego AWF w Warszawie. Instytucja funkcjonuje od 1991 roku i wspiera osoby z niepełnosprawnością.

Drugie miejsce zajęli Ania Karczmarczyk i Mateusz Łapka, którzy przeznaczyli 10 tysięcy złotych na rzecz Interwencyjnego Ośrodka Preadopcyjnego w Otwocku. Placówka jest domem tymczasowym dla 20 niemowląt i dzieci czekających na adopcję. Natomiast trzecie miejsce zajęli Rafał Mroczek i Przemysław Cypryański. Duet przekazał 10 tysięcy złotych na siostry Maję i Zuzię, podopieczne Fundacji Jedni Drugim.

Z powodu pandemii finałowe starcie odbyło się w studiu „Pytania na Śniadanie”. Pojawili się wszyscy finaliści, prowadzący Tamara Gonzalez Perea i Tomasz Kammel oraz jurorka Ida Nowakowska. Z Anną Muchą i Robertem Kupiszem prowadzący połączyli się poprzez komunikator internetowy. W trakcie wielkiego finału odbyły się także rozmowy z pozostałymi uczestnikami drugiej edycji show.

Finał "Dance Dance Dance"

Drugą edycję programu „Dance Dance Dance” można było oglądać od 29 lutego w TVP 2.