Drugi sezon „4 Blocks” od 19 listopada w TNT

  • Telewizja
  • Polsat Box
Autor: mtom

Druga seria serialu opowiadającego o historii przestępczego rodu Hamady powraca na antenę TNT. Pierwszy odcinek nowego sezonu będzie można zobaczyć w poniedziałek, 19 listopada o godzinie 22:00.

Głównym bohaterem „4 Blocks” jest Libańczyk Ali „Toni” Hamady. Mężczyzna stoi na czele rodu, którego członkowie na co dzień zajmują się produkcją i dystrybucją narkotyków na ulicach Berlina. Reżyserami nowego sezonu są Oliver Hirschbiegel i Özgür Yıldırım.

Druga odsłona serialu składa się z siedmiu odcinków. Do obsady dołączyli m.in. przedstawiciele świata muzyki – raper GZUZ i raperka Eunique oraz aktorzy David Schütter i Uwe Preuss.

fot. TNT

Akcja drugiego sezonu rozgrywa się rok po zdarzeniach z finału pierwszej serii. Abbas trafił do więzienia, a przeciw niemu toczy się proces o morderstwo. Amara i Latif zaczynają na nowo układać swoje życie, zaś Toni zajmuje się handlem nieruchomościami. Jednak próby rozszerzenia wpływów klanu, wystawiają na ogromne niebezpieczeństwo małżeństwo Toniego z Kalilą, a jego przeciwnicy nie poddadzą się bez walki.