Wiedeńska krew 2

Drugi sezon dramatu kryminalnego „Wiedeńska krew” od 22 listopada na Epic Drama

mbog

Młody angielski lekarz Max Liebermann i detektyw Oskar Rheinhardt powracają z nowymi przygodami i śledztwami w sprawie niepokojących morderstw. Premiera drugiego sezonu „Wiedeńskiej krwi” w poniedziałek, 22 listopada na Epic Drama.

W drugim sezonie zekranizowane zostały trzy kolejne historie zaczerpnięte z bestsellerowych powieści Franka Tallisa. Akcja serialu toczy się w roku 1907. Tym razem sam Max zostaje wplątany w śledztwo w sprawie morderstwa, gdyż ofiarą jest jedna z jego pacjentek. Badając przyczynę śmierci, Max i Oskar próbują oczyścić reputację lekarza.

W kolejnym odcinku obaj panowie odwiedzają dzielnicę slumsów, by zbadać sprawę poważnie okaleczonego ciała, które – jak się później okazuje – należało do agenta służb specjalnych. Wprowadza to nowe komplikacje do śledztwa. Oskar podąża śladem anonimowych wiadomości, by sprawdzić, czy pomogą one w rozwiązaniu zagadki morderstwa.

Wiedeńska krew 2
fot. Epic Drama

W obsadzie serialu ponownie znaleźli się Matthew Beard i Juergen Maurer. W rolach drugoplanowych pojawią się Charlene McKenna, Conletha Hilla i Amelię Bullmore. Do obsady dołączyła aktorka Lucy Griffiths.

Premiera serialu „Wiedeńska krew” 22 listopada o godzinie 21:30 na kanale Epic Drama. Emisja kolejnych dwóch odcinków o tej samej porze.