Drugi sezon „Nic do zgłoszenia” w Discovery Channel

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

We wtorek, 28 kwietnia telewizja Discovery Channel rozpocznie emisję nowego sezonu „Nic do zgłoszenia”. Produkcja opowiada o pracy Krajowej Administracji Skarbowej.

Funkcjonariusze Krajowej Administracji Skarbowej codziennie walczą z przemytem nielegalnych towarów. Ich wyszkolenie i spostrzegawczość sprawia, że nie zaskakują ich już nawet najbardziej wyrafinowane próby przemytu narkotyków, papierosów, alkoholu, broni, walut czy zwierząt zagrożonych wyginięciem. Funkcjonariusze pilnują, aby niebezpieczne i nielegalne towary nie trafiły do Polski, ale także do innych krajów Unii Europejskiej.

W tym sezonie „Nic do zgłoszenia” widzowie zobaczą kolejne zuchwałe przekręty i oszustwa podatkowe. Nie zabraknie również rozbijania zorganizowanych grup przestępczych oraz wielomilionowych windykacji. Widzowie poznają również nowych bohaterów i przyjrzą się funkcjonowaniu kolejnych przejść granicznych: z Białorusią i Rosją.

Pierwszy sezon serialu dokumentalnego „Nic do zgłoszenia” można było oglądać jesienią 2019 roku. Nowe odcinki produkcji będą emitowane we wtorki o godzinie 21:00 w Discovery Channel.