Drugi sezon serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” w Cartoon Network

  • Telewizja
Autor: mbog

Naukowiec Flint Lockwood znów zabierze widzów Cartoon Network do swojego laboratorium, w którym zrealizuje kilka nowych, szalonych pomysłów. Wśród nich znajdzie się projekt maszyny do ożywiania zmyślonych przyjaciół, a także przepis na gigantyczne ręce. Premiera drugiego sezonu serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” już 19 listopada o godzinie 15:35 w Cartoon Network.

Flint Lockwood postawił przed sobą bardzo ważne zadanie – chce, aby dzięki jego wynalazkom świat stawał się coraz lepszy. Naukowiec, z pomocą przyjaciółki Samanthy Sparks, śmiało realizuje w swoim laboratorium wszystkie, nawet najbardziej zwariowane pomysły.

W jednym z odcinków drugiego sezonu chłopiec zauważy, że wszyscy wspaniali wynalazcy tego świata mieli duże ręce. Dlatego on też zatroszczy się o to, by jego dłonie były olbrzymie. Widzowie zobaczą też, jak Gil wejdzie w posiadanie największego skarbu Flinta – bezcennych wąsów Alberta Einsteina. Główny bohater zrobi wszystko, żeby je odzyskać. Kiedy indziej Lockwood postanowi stworzyć maszynę do ożywiania wymyślonych przyjaciół Sam.

Premiera drugiego sezonu serialu „Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” już 19 listopada w Cartoon Network. Animacja będzie emitowana codziennie o godzinie 15:35.

„Klopsiki i inne zjawiska pogodowe” – fot. Cartoon Network

Cartoon Network to kanał dla dzieci wypełniony mieszanką komedii i przygody. Seriale z ramówki stacji nawiązują do uniwersalnych motywów humoru, przyjaźni, wyobraźni, akcji oraz przygody. Ramówka kanału obejmuje seriale takie jak: „Niesamowity świat Gumballa”, „Pora na przygodę”, „Atomówki” oraz „Ben 10”. Cartoon Network jest dostępny w 20 językach w 111 krajach.