Drugi sezon serialu „Podwójna gra” na FOX

  • Telewizja
Autor: mbog

17 marca na antenę FOX powróci szpiegowski serial „Podwójna gra”. W drugim sezonie producenci ponownie postanowili zagłębić się w rządowe spiski, w które wplątane są nie tylko rządy, ale także zwykli obywatele.

Kiedy wybucha rurociąg z ropą naftową łączący Izrael z Turcją, pierwszym podejrzanym jest organizacja Hezbollah. Groziła ona Izraelowi, twierdząc, że rurociąg biegnie przez wody terytorialne należące do Libanu. Eitan – detektyw, którego widzowie poznali w pierwszym sezonie serialu – zostaje wezwany do nadzorowania tego delikatnego śledztwa.

Drugi sezon produkcji skupia się na trzech rodzinach, których życie runęło, ponieważ ich bliscy zaginęli po wybuchu rurociągu. Ponadto podczas tragedii doszło również do śmierci kilku urzędników państwowych. W końcu nazwiska zaginionej trójki zostają podane do publicznej wiadomości, przez co bardzo szybko stają się głównymi podejrzanymi. Każda z rodzin szybko przekona się, że to dopiero początek kłopotów, a codzienność zmieni się nie do poznania. Plotki, kłamstwa i oskarżenia, które z dnia na dzień zaczynają narastać, są nie do zniesienia.

Miriam i Jo w Podwójnej grze 2
Hanna Azoulay Hasfari jako Miriam Levi oraz Hani Furstenberg jako Joan „Jo” Berger w serialu „Podwójna gra 2” – fot. FOX

W drugim sezonie izraelskiego serialu „Podwójna gra” (tytuł oryginalny w języku hebrajskim: „כפולים”), liczącym dziewięć odcinków, występują: Angel Bonanni, Moris Cohen, Mickey Leon, Hanna Azoulay Hasfari, Hani Furstenberg oraz Yousef „Joe” Sweid. Druga seria była emitowana w Izraelu na przełomie ubiegłego i bieżącego roku, a ostatni odcinek wyemitowano 2 stycznia 2019.

Drugi sezon „Podwójnej gry” będzie można oglądać od 17 marca, w niedziele o godzinie 20:10 na kanale FOX.

Logo FOX

FOX

Kanał rozrywkowy poświęcony serialom pochodzącym między innymi z amerykańskich wytwórni. Oferta kanału FOX jest kierowana do każdego widza i miłośnika każdego gatunku. Stacja pokazuje seriale obyczajowe, kryminalne, akcji, grozy oraz produkcje science fiction.