„Echo serca” od września w telewizyjnej Dwójce

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

3 września, we wtorek TVP 2 rozpocznie emisję drugiego sezonu serialu „Echo serca”. Wcześniej produkcję można było oglądać na antenie telewizyjnej Jedynki.

W drugim sezonie „Echa serca” bohaterowie będą mierzyć się z konsekwencjami wybuchu gazu w Szpitalu Północnym. Najbardziej ucierpiała w nim Magda (Kamilla Baar-Kochańska), która doznała tak rozległych obrażeń mózgu, że jej życiu wciąż zagraża niebezpieczeństwo. Magda stara się nie poddawać, chce walczyć o w miarę normalne życie, ale wie, że w tym stanie nie może pracować. Odchodzi na zwolnienie, a na jej miejsce do Szpitala Północnego przychodzi jej koleżanka ze studiów – Agnieszka (Anna Dereszowska). To ona zostaje psychologiem, do którego wszyscy przychodzą po pomoc.

Akcja serialu jest oparta na dramatycznych przypadkach medycznych i zdarzeniach, o których było głośno w polskich mediach. W rolach głównych, oprócz Kamilli Baar-Kochańskiej i Anny Dereszowskiej, pojawią się: Antoni Pawlicki, Przemysław Sadowski, Julia Grant-Scott oraz Dorota Segda.

Drugi sezon serialu „Echo serca” będzie można oglądać we wtorki o godzinie 21:50 w TVP 2. Pierwszy sezon był emitowany w TVP 1.