El Clasico FC Barcelona vs. Real Madryt. Gdzie obejrzeć transmisję na żywo?

  • Telewizja
  • Canal+
  • Polsat
Autor: rafs

W sobotę zostanie rozegrany klasyk w ramach ligi hiszpańskiej. Jedenasta seria gier to starcie na Stadionie Olimpijskim w Barcelonie. FC Barcelona podejmie Real Madryt.

Starcie będzie bardzo ważne w kontekście ligowej tabeli.  Na Estadi Olímpic Lluís Companys kibicom zaprezentują się się takie gwiazdy jak Robert Lewandowski, Jude Bellingham, João Félix, Vinícius Júnior, Lamine Yamal czy Rodrygo.

Gdzie obejrzeć El Clasico?

Transmisję z El Clasico przeprowadzą Eleven Sports 1 i Canal+Premium. Spotkanie będzie dostępne także w jakości 4K w Eleven Sports 1 (również w Polsat Box Go) i w Canal+4K Ultra HD. Mecz rozpocznie się o godzinie 16:15. Poprzedzi go studio. W przypadku Eleven Sports 1, widzowie zobaczą spotkanie o godzinie 13:00. W stacji Grupy Polsat Plus atmosferę panującą przed El Clásico przybliżą widzom obecni w Barcelonie Anita Mazur, Daniel Sobis i Marcin Gazda oraz znajdujący się na Estadi Olímpic Lluís Companys Mateusz Majak, Piotr Urban i Maciej Kruk. Mecz skomentują Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak.

Canal+Premium zacznie studio godzinę później, o 14:00. W Canal+Premium mecz skomentują Adam Marchliński i Tomasz Ćwiąkała. Gospodarzem będzie Krzysztof Marciniak, a jego gośćmi Adam Szała, Cezary Wilk, Bartłomiej Pawłowski oraz Piotr Laboga i Leszek Orłowski. W ramach Canal+online będzie dostępna także transmisja multicam.  Na oddzielnym kanale, podczas transmisji meczu stale prezentowany będzie obraz z kamery głównej, zbliżeniowej (skoncentrowanej na zawodniku), obiektywów umieszczonych w oraz nad bramką oraz widoku z bliska na reakcje trenerów. Przez cały mecz wyświetlane będą grafiki z najciekawszymi statystykami.