El Clasico w Canal+ i Eleven Sports w jakości 4K

  • Telewizja
  • Canal+
  • Polsat
Autor: rafs

W niedzielę, 16 października o godzinie 16:15 na Estadio Santiago Bernabeu zostanie rozegrany hitowy mecz ligi hiszpańskiej między Realem Madryt a FC Barceloną.

Robert Lewandowski przewodzi w Hiszpanii klasyfikacji strzelców. Karim Benzema ma z kolei szansę w najbliższy poniedziałek odebrać Złotą Piłkę, nagrodę dla najlepszego zawodnika roku 2022. Polscy kibice będą w głównej mierze śledzić tę konfrontację właśnie z uwagi na grę kapitana reprezentacji Polski. Robert Lewandowski może być pierwszym Polakiem w historii, który strzeli gola w El Clasico. Wskazanie faworyta starcia odwiecznych rywali jest trudne. Jedno jest pewne: na Estadio Santiago Bernabéu można spodziewać się ofensywnej gry z obu stron i zmagań od pierwszej do ostatniej minuty.

El Clasico w Eleven Sports – studio i komentarz

Eleven Sports nada mecz Realu Madryt z FC Barceloną na kanale Eleven Sports 1. Transmisja będzie dostępna także w jakości 4K. Początek studia przedmeczowego o godzinie 12:00. W nim będą Mateusz Majak, Piotr Urban, Marcin Gazda, Maciej Kruk i Daniel Sobis. W studiu zostaną wyemitowane wywiady między innymi z Roberto Moreno, Robertem Lewandowskim, Joanem Capdevillą czy Ivanem Helguerą. Transmisja meczu rozpocznie się o godzinie 16:10. Mecz skomentują Mateusz Święcicki i Sebastian Chabiniak. Studio pomeczowe ma potrwać do godziny 19:00.

El Clasico w Canal+ – Wojewódzki i Kędzierski gośćmi

Canal+ nada El Clasico na antenach Canal+ Premium, Canal+4K Ultra HD i w serwisie Canal+ online. Studio przedmeczowe rozpocznie się o godzinie 14:30. Poprowadzą je Maja Strzelczyk i Łukasz Wiśniowski. Ekspertami będą Piotr Laboga, Leszek Orłowski oraz Adam Szała. Mecz od godziny 16:10 skomentują Adam Marchliński i Tomasz Ćwiąkała. Studio na stadionie w Barcelonie poprowadzi Jakub Kręcidło, do którego dołączą Jan Urban oraz Michał Żewłakow. Oprócz tego będzie tam Tomasz Witas, który zaprosi na studio na YouTube. Canal+ również będzie miał swoich gości specjalnych, którymi będą Kuba Wojewódzki oraz Piotr Kędzierski. Pomeczowe studio potrwa na antenie Canal+Premium do godziny 19:15.