Eleven Sports razem z Canal+ będą transmitować ligę hiszpańską przez najbliższe trzy sezony

  • Telewizja
  • Canal+
Autor: rafs

Eleven Sports i Canal+ wspólnie pokażą w latach 2018-2021 rozgrywki hiszpańskiej ligi piłkarskiej La Liga Santander. Nowy kontrakt będzie obowiązywać od sierpnia 2018.

Dzięki porozumieniu pomiędzy nadawcami, każdy z nich będzie emitować na swoich antenach po pięć spotkań z kolejki. Natomiast mecze „El Clasico” pomiędzy Realem Madryt i FC Barceloną będą transmitowane równolegle na antenach Eleven Sports i Canal+. Każdy z nadawców przygotuje również własne programy poświęcone zmaganiom La Liga Santander i skróty kolejek. 

Dążymy do tego, żeby doświadczenie z LaLiga, które oferujemy widzom, wykraczało poza meczowe 90 minut; aby byli oni jak najbliżej tych rozgrywek dzięki światowej klasy programom realizowanym w studiu i na stadionach, wywiadom z zawodnikami i magazynom, a także akcjom organizowanym poza anteną – takim jak trwający obecnie konkurs #LaLigaSantanderExperience.

Cieszymy się, że pozyskaliśmy prawa do LaLiga na nadchodzące trzy sezony i zapewniamy, że będziemy relacjonować tę jedną z najlepszych europejskich lig na najwyższym poziomie – mówi Krzysztof Świergiel, Dyrektor Zarządzający ELEVEN SPORTS w Polsce.