Eliminacje Ligi Mistrzów UEFA. Mecz Legia Warszawa – Spartak Trnava w TVP 1 i TVP Sport

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

Po zwycięskim dwumeczu z Cork City, Legia Warszawa walczy w drugiej rundzie eliminacji do Ligi Mistrzów. We wtorek 24 lipca warszawska drużyna podejmie u siebie Spartak Trnavę. Transmisja spotkania na antenach TVP 1 i TVP Sport.

Zwycięzca Ekstraklasy w dwumeczu pierwszej rundy eliminacji pokonał irlandzkie Cork City 4-0. Teraz Legia Warszawa będzie walczyć ze słowackim Spartak Trnava. Pierwszy mecz odbędzie się 24 lipca w Warszawie o godzinie 21:00. Rewanżowe spotkanie będzie miało miejsce tydzień później – 31 lipca w Trnawie.

Mecz rozpocznie się o 21:00. Transmisja na antenie TVP 1 ruszy 5 minut przed rozpoczęciem spotkania. Spotkanie Legia Warszawa – Spartak Trnava będzie można również zobaczyć na antenie TVP Sport, o 19 ruszy studio przedmeczowe. Analizy oraz rozmowy z piłkarzami i ekspertami pojawią się również po zakończeniu spotkania. Kanał TVP Sport jest od 7 czerwca br. dostępny w naziemnej telewizji cyfrowej.

Od najbliższego sezonu (od fazy play-off kwalifikacji) prawa do transmisji Ligi Mistrzów posiada Telewizja Polsat. Wcześniej te rozgrywki były pokazywane w Canal+. Dodatkowo środowy mecz był transmitowany w TVP 1.