„Eska odwołuje zimę” na Tajlandii

  • Radio
Autor: mbog

Ruszyła 12. edycja akcji „Eska odwołuje zimę”. W tym roku laureaci akcji polecą wraz z prezenterami Radia Eska oraz Natalią Szroeder, Michałem Szpakiem i Veroniką Bielik do Tajlandii.

Eska Odwołuje Zimę odbywa się w tym roku pod hasłem „Obudź marzenia o słońcu”. Pierwszych uczestników wyprawy wybrano już w grudniu 2018 roku podczas konkursu first minute. Od 28 stycznia, przez 3 tygodnie, w loteriach i konkursach Radia Eska można wygrać bilety na zimową imprezę na Tajlandii. Natomiast 15 lutego na stronie internetowej radia zostanie zorganizowany konkurs last minute, w którym zostanie wyłoniona ostatnia para uczestników.

W ostatnim tygodniu lutego, 34 szczęśliwców wsiądzie do samolotu, aby polecieć na Tajlandię. Spędzą oni tydzień w towarzystwie ekipy Radia ESKA i gwiazd. Gośćmi specjalnymi wyjazdu będą Natalia Szroeder, Michał Szpak i Veronika Bielik. Wśród przedstawicieli Radia ESKA znajdą się m.in. Krzysztof „Jankes” Jankowski, Kamila „Kama” Ryciak, Filip „Rudanacja” Antonowicz i Ola Kot.

Od 21 stycznia na antenie Eska TV można oglądać program „Eska odwołuje zimę”, w którym Ola Kot i Martyna Kondratowicz prezentują wakacyjny klipy oraz ciekawostki o Tajlandii. Audycja pojawia się od poniedziałku do piątku o godzinie 20:00, do 8 marca. Ponadto od 25 lutego poranny program „Obudź się na Jankesa” będzie nadawany na żywo z Tajlandii. Relacje z akcji pojawią się także podczas całego dnia na antenie Eski, w serwisie internetowym, na Facebooku i Youtube.

Sponsorem głównym tegorocznej edycji akcji „Eska Odwołuje Zimę” jest Jacobs. Natomiast parterem jest New Balance Poland, a patronem medialnym miesięcznik „Podróże”.