Eska TV

Eska TV z nową oprawą graficzną

mbog

W poniedziałek, 20 maja na antenie telewizji Eska TV zadebiutowała nowa oprawa graficzna. Dżingle przedstawiają prezenterów stacji w różnych sytuacjach.

Nową oprawę zrealizowano w jasnej kolorystyce, w której dominują odcienie barwy niebieskiej oraz pomarańczowej. W dżinglach pojawiają się: Ola Kot, Martyna Kondratowicz, Krzysztof „Jankes” Jankowski, Filip „Rudy” Antonowicz oraz Damian Wilczyński. Przy produkcji wykorzystano szereg różnych efektów takich jak: stop-motion, camera rotation oraz dozoomowania przez obiekty.

Dżingle nagrywano na początku kwietnia 2019 roku. Za realizację odpowiedzialna była spółka ZPR Media („Producenci kreatywni ZPR Media”). Reżyserem oprawy jest Tomasz Kleyff. Do współpracy zaproszony został także operator Tymoteusz Pieszka.

Prócz nagrania nowej oprawy stacja zrealizowała także sesję zdjęciową prowadzących. Elementy grafiki ekranowej nie zostały odświeżone.

Eska TV jest naziemnym kanałem dostępnym w całej Polsce na pierwszym multipleksie oraz w dystrybucji satelitarnej i kablowej. Stacja, poprzez spółkę Eska TV S.A., od grudnia 2017 roku należy do Grupy Polsat. Właściciel planuje wkrótce zmienić nazwę spółki na Music TV Sp. z o.o.