EURO 2020 na antenach Polskiego Radia i w portalu PolskieRadio.pl

  • Radio
  • Polskie Radio
Autor: mbog

11 czerwca startuje długo wyczekiwany turniej – Euro 2020. Relacje z najważniejszych spotkań, komentarze i rozmowy na antenach Polskiego Radia oraz w specjalnym serwisie rozgłośni.

Podczas Euro 2020 Polska zmierzy się w ramach grupy E ze Słowacją – 14 czerwca, Hiszpanią – 19 czerwca oraz Szwecją – 23 czerwca. Relacje z tych oraz pozostałych meczy rozgrywanych podczas turnieju codziennie na antenie Jedynki Polskiego Radia w ramach cyklu „Prosto z EURO”. Start już w piątek, 11 czerwca.

Sportowych emocji związanych z Euro nie zabraknie także na antenie Trójki, Czwórki, Polskiego Radia 24 oraz w serwisie specjalnym Polskiego Radia. Tam też znajdą się wszystkie relacje dźwiękowe z anten radiowych, transmisje ze spotkań Polaków oraz zapowiedzi, wywiady, wejścia na żywo i analizy. W zakładce „Prosto z Euro” będzie można odsłuchać związanych z turniejem audycji przygotowywanych przez redaktorów Jedynki, Trójki, Czwórki i Polskiego Radia 24. Kibice mogą zatem liczyć na zażarte dyskusje o piłce, wypowiedzi ekspertów, spotkania z ciekawymi gośćmi, ale też na komentarze, niekoniecznie związane z samymi meczami, a także poznać polityczno-społeczny aspekt mistrzostw Europy.

Serwis specjalny to także m.in. wgląd w turniejową drabinkę, gdzie na bieżąco można będzie śledzić wyniki i sytuację w poszczególnych grupach Euro 2020, informacje o każdej z 24 reprezentacji, jakie awansowały do mistrzostw, nowiny z obozu danej ekipy, a także piłkarska historia. Kibice znajdą również galerię zdjęć – nie tylko tych ilustrujących sam turniej, ale także pochodzących z wcześniejszych meczów eliminacyjnych czy spotkań towarzyskich, które poprzedzały Euro 2020.

Codzienne relacje z Euro 2020 na antenie Jedynki, Trójki, Czwórki i Polskiego Radia 24.