Ewa Lampart odchodzi z Grupy ZPR Media

  • Prasa
  • Dzienniki
Autor: mbog

Po 12 latach pracy z Grupy ZPR Media odchodzi Ewa Lampart – Dyrektor Generalna Grupy Super Express i Wydawnictwa Harde.

Ewa Lampart w latach 2011-2018 pełniła funkcję wiceprezesa zarządu ZPR MEDIA S.A., odpowiadając za markę Super Express. W okresie od 2013 do 2018 roku była także prezesem zarządu spółki TV Spektrum, odpowiedzialnej za wprowadzenie na rynek telewizyjnych stacji naziemnych Fokus TV i Nowa TV (aktualnie należących do Grupy Polsat Plus). Od 2019 roku zajmowała stanowisko Dyrektor Generalnej Grupy Super Express i Wydawnictwa Harde.

Decyzja o odejściu nie była łatwa. To były niezwykłe lata pracy nad umacnianiem marki Super Express i rozwojem zapewniającym wzrost konkurencyjności naszej oferty na rynku. Super Express właśnie obchodzi jubileusz 30-lecia i jest to świetna cezura zarówna dla mnie jak i dla firmy – mówi Ewa Lampart.

Chciałbym podziękować Ewie za jej pracę i zaangażowanie przez te 12 lat. Dzięki umiejętnościom przywódczym i ogromnemu oddaniu, wniosła znaczący wkład w rozwój Grupy ZPR Media – komentuje Zbigniew Benbenek, przewodniczący Rady Nadzorczej.

Ewa Lampart przed dołączeniem do Grupy ZPR Media była związana między innymi z Ringier Axel Springer Polska i MPG Media Planning Group (Havas Media).