Fame MMA 15 w Polsat Box i Polsat Box Go

  • Telewizja
  • Polsat Box
Autor: mab

Już w piątek, 26 czerwca w Atlas Arenie w Łodzi odbędzie się gala Fame MMA 15. Dostęp do transmisji będą mogli kupić abonenci Polsat Box i użytkownicy Polsat Box Go.

Podczas najbliższej gali FAME 15 spotkają się największe gwiazdy internetu, muzyki oraz świata sportu. Walką wieczoru będzie rewanżowy pojedynek o pas królowej freak fights pomiędzy Martą „Linkimaster” Linkiewicz i Anielą „Lil Masti” Bogusz.

W co-main evencie, który odbędzie się w formule K-1, zmierzą się Marcin „Xayoo” Majkut oraz debiutujący w FAME Mikołaj „Konopskyy” Tylko. Podczas FAME 15 odbędzie się również walka bokserska, w której były międzynarodowy mistrz KSW w wadze piórkowej Marcin „Polish Zombie” Wrzosek skrzyżuje rękawice z raperem Mariuszem „Sariusem” Gollingiem. Ponadto w klatce rzymskiej spotkają się Kacper „Crusher” Błoński i Marcin Dubiel.

Podczas Fame MMA 15 widzowie zobaczą również walki: Franciszek „Franio” Rusiecki vs. Jakub „Paramaxil” Frączek oraz Rafał „Takefun” Górniak vs. Filip Zabielski. Galę FAME 15 otworzy zaś pojedynek „dwóch na dwóch” na zasadach MMA. Bracia bliźniacy Jamel i Jamil Neffati stoczą pojedynek z duetem twórców internetowych Radosławem „Warjatem Radkiem” Kapiasem i Patrykiem Woźniakiem.

Walka z serialowym „Lombardem” w tle

Podczas gali Fame MMA zmierzą się również Arkadiusz Tańcula i Mateusz Murański. Pojedynek zaplanowano w formule MMA, 3×3 minuty. Bohaterowie walki są znani przede wszystkim z roli w serialu „Lombard. Życie pod zastaw” Telewizji Puls. „Ryży” i Adek w produkcji byli zagorzałymi wrogami. W tle fabularnego konfliktu była miłość do Patrycji.

Po zakończeniu wspomnianego pojedynku, niezależnie od jego wyniku, Tańcula stanie do walki z ojcem Mateusza – Jackiem Murańskim. Panowie zmierzą się w klatce rzymskiej, a podczas pojedynku będzie dozwolone używanie łokci. W przypadku niedyspozycji do podjęcia walki przez Arkadiusza Tańculę do klatki wejdzie Tomasz Matysiak, znany publiczności jako „Szalony Reporter”.

Fame MMA 15 – jak kupić w Polsat Box

Polsat Box udostępni abonentom transmisję Fame MMA 15 w telewizji. Dostęp do gali będzie można kupić w cenie 35 złotych. Wydarzenia będzie można oglądać na dedykowanym kanale 333. Zamówienia można składać przez SMS, w serwisie samoobsługowym ipolsatbox.pl, telefonicznie, w aplikacji Sklep dostępnej na wybranych dekoderach.

Ponadto gala Fame MMA 15 dostępna będzie w internecie na polsatboxgo.pl, a także w aplikacji na smartfony i tablety Polsat Box Go. W Polsce cena dostępny internetowego to 35 złotych. Galę będzie można obejrzeć na pierwszym urządzeniu, na którym zostanie uruchomiony dostęp.