Premiera nowej produkcji Grupy Polsat – „Wyzwanie” w Ipli i Cyfrowy Polsat GO

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: mbog

W serwisie streamingowym Ipla oraz w usłudze Cyfrowy Polsat GO został udostępniony najnowszy film w reżyserii Macieja Dutkiewicza – „Wyzwanie”. Produkcja jest kryminałem osadzonym w wakacyjnej scenerii.

Akcja rozgrywa się w upalne lato na Mazurach. Dwóch byłych policjantów otwiera pub „Pod Psem”. Nieoczekiwanie ich spokój zakłóca zbuntowana nastolatka, która zdecydowanie wkracza z niewyparzonym językiem w tę męską samotnię. Odtąd świat dorosłych będzie się przenikał ze światem młodych, którego tętno bije po zmroku, w rytm intensywnej muzyki, na fali niebezpiecznych marzeń i w towarzystwie śmiertelnie groźnych nałogów.

Kiedy w pobliżu pubu wypływa ciało, właścicielom trudno jest zahamować policyjny instynkt. Tym bardziej, że sprawę przejmuje bardzo atrakcyjna pani komendant, Magda Warska. Pierwsze tropy śledztwa prowadzą do tajemniczej lokalnej bizneswoman, Teresy Dukszty. Atmosfera zagęszcza się wraz ze skrzętnie ukrywaną przez Julkę tożsamością i informacją, że topielec to ważne ogniwo lokalnej siatki handlarzy dopalaczami.

W role byłych policjantów wcielili się Eryk Lubos i Rafał Królikowski. W filmie zagrali również aktorzy młodego pokolenia: Nel Kaczmarek, Nikodem Rozbicki i Maciej Musiałowski. Widzowie zobaczą również m.in. Aleksandrę Popławską, Katarzynę Dąbrowską i Andrzeja Grabowskiego.

Produkcja jest dostępna wyłącznie w serwisach Grupy Polsat i można ją obejrzeć na urządzeniach mobilnych, komputerach, telewizorach Smart TV, Apple TV oraz wybranych dekoderach Cyfrowego Polsatu za 25 złotych.

„Wyzwanie” jest kolejną produkcją filmową Grupy Polsat. Spółka w przeszłości zaangażowała się w realizację filmów takich jak: „Najlepszy”, „Serce nie sługa”, „Dywizjon 303. Historia prawdziwa”, „Psy 3. W imię zasad”, a także „Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa”.