Filmy od NBCUniversal nadal w Canal+. 13 Ulica, SCI-FI oraz E! zostają w nc+

  • Telewizja
  • Canal+
  • Platforma Canal+
Autor: mnie

Platforma nc+ będzie kontynuować dotychczasową, długoterminową współpracę z NBCUniversal International. Platforma zawarła kolejną telewizyjną umowę licencyjną na wyłączność, w ramach której hity kinowe i wybrane seriale NBCUniversal (NBCU) będą dostępne tylko w Canal+ i odnowiła umowę dystrybucyjną na kanały z portfolio NBCUniversal International Networks.

Platforma nc+ sfinalizowała zawarcie dwóch umów z NBCUniversal International (NBCUI). Pierwszą z nich jest długoterminowa telewizyjna umowa licencyjna na wyłączność zawarta z amerykańskim studiem i dystrybutorem NBCU, w ramach której widzowie będą oglądać filmowe przeboje i wybrane seriale NBCU wyłącznie w CANAL+. Filmy z tego studia wyprodukowane w technologii 4K będą wkrótce emitowane na kanale CANAL+ 4K Ultra HD. Filmy i seriale będą również dostępne w CANAL+ za pośrednictwem nc + GO i player+, a także w kolekcjach telewizyjnych nc+ GO TV.

W drugiej umowie platforma nc+ zapewniła sobie kontynuację dystrybucji portfolio kanałów NBCU International Networks, które obejmuje stacje: 13 Ulica – kanał kryminalny, SCI-FI – kanał science fiction i fantasy oraz E! Entertainment Television – kanał popkulturowy.