Finał „The Voice Senior”. Tre Voci i Sława Przybylska gośćmi odcinka

  • TVP
Autor: mab

W sobotę, 17 lutego widzowie TVP2 poznają zwycięzcę piątej edycji „The Voice Senior”. Otrzyma on statuetkę programu i 50 tysięcy złotych.

Jak informuje nadawca, finał „The Voice Senior” to będzie nie tylko muzyczny spektakl, ale również emocjonalna podróż przez życie i marzenia rozśpiewanych finalistów piątej edycji programu. To także przypomnienie, że marzenia są po to, by je realizować, bez względu na wiek. Na scenie wystąpi ośmioro finalistów, po dwie osoby z drużyn: Alicji Węgorzewskiej, Maryli Rodowicz, Haliny Frąckowiak i Tomasza Szczepanika.

Wielki finał został podzielony na dwa etapy, a o tym, kto otrzyma tytuł Najlepszego Głosu piątej edycji „The Voice Senior”, zdecydują wyłącznie widzowie głosujący na swoich faworytów.

W pierwszej części finału, ośmioro uczestników wyśpiewa utwory dedykowane bliskim im osobom, dzieląc się z widzami nie tylko talentem, ale i osobistą historią. Po wszystkich występach każdy z trenerów wybierze po jednej osobie, która wejdzie do drugiego, decydującego etapu wielkiego finału.

To właśnie w nim czworo finalistów wykona dwie piosenki – jedną premierową oraz przebój, który pozwolił im podbić serca trenerów i widzów podczas wcześniejszych etapów programu.

Muzyczne doznania na najwyższym poziomie zapewnią nie tylko niezwykli seniorzy, ale także goście specjalni: Zbigniew Zaranek, zwycięzca poprzedniej edycji talent show, trio Tre Voci oraz Sława Przybylska. Finał poprowadzą Marta Manowska i Rafał Brzozowski.

Finał piątej edycji „The Voice Senior” już 17 lutego o godzinie 20:00 w TVP2.