Finałowy sezon „Z kamerą u Kardashianów” od 28 marca na kanale E!

  • Telewizja
Autor: mbog

W niedzielę, 28 marca o 21:00 kanał E! rozpocznie emisję dwudziestego sezonu serialu „Z kamerą u Kardashianów”. Widzowie po raz ostatni będą mogli towarzyszyć tej niezwykłej rodzinie we wzlotach i upadkach, ekscytując się sukcesami jej członków i współczując niepowodzeń.

Przez ponad dekadę cały świat śledził losy najbardziej znanego klanu Ameryki. W tym czasie reality-show o rodzinie mało znanych celebrytów przeistoczyło się w globalny fenomen i przyniosło Kardashianom ogólnoświatową rozpoznawalność. Od zdrad i rozwodów, do ślubów, narodzin dzieci czy zmiany płci – produkcja kanału E! zaskakiwała widzów. Po dwudziestu sezonach pełnych niespodzianek, radości, łez, imprez i zwrotów akcji, program „Z kamerą u Kardashianów” dobiega końca.

W pierwszym odcinku finałowego sezonu kamery towarzyszyć będą rodzinie podczas rodzinnego wypadu do Malibu. Widzowie poznają problemy, z jakimi borykają się Khloé, Scott i Kim. Czy Khloé będzie gotowa na kolejne dziecko? Czy Kourtney i Scott mogą do siebie wrócić? Czy Kim zda test, który pozwoli jej zostać prawniczką? Mimo że drogi życiowe Kardashianów prowadzą w różnych kierunkach, to głęboka więź, która ich łączy i wzajemne wsparcie nigdy nie słabną. Rodzina jest dla nich zawsze najważniejsza i to udowodnią również w finałowym sezonie serialu.

Premierowe odcinki „Z kamerą u Kardashianów” można śledzić na kanale E! w każdą niedziele o godzinie 21:00, od 28 marca.