Nowy miesięcznik TINA Ekstra już w kioskach

  • Prasa
  • Magazyny
Autor: mbog

Rodzina marek TINA powiększyła się, wzbogacając portfolio Wydawnictwa Bauer. TINA Ekstra to nowy miesięcznik poradnikowy premium, kierowany do kobiet w wieku 30 – 59 lat, kreatywnych i świadomych, poszukujących nowych wskazówek i rad, a także ceniących połączenie przyjemności, inspiracji i praktyczności.

Nowy magazyn to produkt wyróżniający się przejrzystym i funkcjonalnym layoutem, dającym atrakcyjną prezentację treści. W każdym wydaniu TINY Ekstra znajdą się porady na dany miesiąc, uwzględniające ich sezonowe ujęcie, z zakresu domu, kulinariów, mody i urody oraz czasu dla siebie, które czynią życie łatwiejszym i piękniejszym. Przydatne instrukcje krok po kroku mają rozbudzać ciekawość i kreatywność czytelniczek.

W marcowym wydaniu TINA Ekstra znaleźć można najpiękniejsze wielkanocne dekoracje do samodzielnego wykonania, pomysły na naturalnie barwione pisanki oraz tradycyjne specjały kulinarne z nowoczesną nutą. Ponadto w wydaniu znajdą się 103 sprawdzone rady na wiosnę, a wśród nich: kolorowe kwiaty – hity 2021 roku, jak również porady, np. jak skutecznie wyczyścić meble ogrodowe oraz ziołowy przewodnik pozwalający w pełni wykorzystać pachnące dary natury.

Magazyn zawiera także sprawdzone patenty na mocne i błyszczące włosy, modowe zestawy w stylu eko oraz skuteczny i szybki superdetoks, masaż uszu – prosty sposób na zdrowotne problemy, wskazówki do urządzenia mieszkania zgodnie z zasadami Feng Shui, rady jak rozliczyć PIT i zmniejszyć podatek, sudoku i krzyżówki oraz wiele innych.

TINA Ekstra - marzec 1/2021
fot. Bauer Media

Nowy miesięcznik TINA Ekstra jest dostępny w wersji podstawowej, w cenie 4,99 zł. Sprzedaż wydania 1/2021 wspiera kampania reklamowa obejmująca radio RMF FM, social media i magazyny Wydawnictwa Bauer. Nakład wyniesie 70 tysięcy egzemplarzy.