Grudniowe Wysokie Obcasy Extra z Marią Winiarską oraz Zofią Zborowską-Wroną na okładkach

  • Prasa
  • Magazyny
Autor: mbog

18 listopada na rynku ukaże się nowy numer Wysokich Obcasów Extra. Miesięcznik dostępny będzie z dwiema okładkami do wyboru oraz prezentem w postaci masek do twarzy marki Soraya.

Na okładkach znalazły się Maria Winiarska oraz Zofia Zborowska-Wrona, matka i córka. Na jednej z okładek pojawił się również ich pies – suczka o imieniu Wiesia. W przedświątecznej, bardzo kobiecej rozmowie z Aliną Mrowińską aktorki opowiedziały m.in. o swoich relacjach i o tym, jak się ona zmieniła w momencie, kiedy urodziła się Nadzieja – córka Zofii, a wnuczka Marii, a także czym różni się dzisiejsze wychowywanie dzieci od tego sprzed kilkudziesięciu lat. Czytelniczki znajdą w artykule także intymne wyznanie Zofii Zborowskiej-Wrony na temat jej doświadczeń z czasów ciąży i połogu oraz dowiedzą się, w jaki sposób artystka wykorzystuje siłę oddziaływania na innych za pomocą mediów społecznościowych.

Tematem grudniowego numeru Wysokich Obcasów Extra są święta Bożego Narodzenia. Na łamach magazynu, w części opatrzonej hasłem „Święta – lepiej, wolniej, przyjemniej”, czytelniczki i czytelnicy przeczytają m.in. o magicznych rytuałach przejścia, które pomagają lepiej przeżyć ten czas oraz o świętowaniu bez „świętych świąt”. Redakcja zapytała również znane kobiety o to, czym dla nich są nadchodzące świąteczne dni, m.in. aktorkę i satyryczkę Katarzynę Pakosińską, uczestniczkę Powstania Warszawskiego Wandę Traczyk-Stawską, aktorkę Sonię Bohosiewicz, pisarkę Dominikę Słowik czy psycholożkę Katarzynę Kucewicz. W numerze znaleźć będzie można również prezentownik, czyli zbiór 100 pomysłów na prezenty dla bliskich.

W numerze także emocjonalna rozmowa z Elżbietą Bogucką, wdową po Janie Lityńskim – działaczu opozycji antykomunistycznej, który zmarł w lutym br., chcąc ratować psa, pod którym załamał się lód, a także 12 lekcji 94-letniej terapeutki Edith Eger, czyli jak zmienić swoje myślenie i stać się lepszym człowiekiem. Pojawi się również wywiad z astrolożką ewolucyjną Kasią Prządo m.in. o tym, jaki jest sens astrologii i po co jest nam czytanie w datach oraz gwiazdach, a także artykuł o związkach, które – nie chcąc rezygnować z własnej przestrzeni i wolności – postanawiają ze sobą nie mieszkać.

Grudniowe wydanie Wysokich Obcasów Extra pojawi się w punktach sprzedaży prasy w czwartek, 18 listopada w cenie 9,99 złotych.