Dwutygodnik „Tina” w odnowionej formule i szacie graficznej

  • Prasa
  • Magazyny
Autor: mbog

26 lutego do sprzedaży trafi nowy numer dwutygodnika „Tina”. Począwszy od tego wydania czasopismo będzie miało odnowioną formułę oraz bardziej czytelną i przejrzystą strukturę.

Odnowiony magazyn będzie miał powiększony dział mody prezentujący najnowsze trendy. Dotychczasowy modułowy układ zostanie zastąpiony dużymi zdjęciami. W odnowionej „Tinie” pojawi się również praktyczny poradnik w ramach cykli: „Modowy przewodnik” i „Modowe tak i nie”.

Natomiast dział kulinarny zyska autorską rubrykę „Szef kuchni poleca” z przepisami Grzegorza Zawieruchy, zwycięzcy programu „MasterChef”. Zmieni się także zakres tematyczny rubryki psychologia, która w nowej formule będzie bardziej dopasowana do oczekiwań grupy docelowej i porusza ważne dla niej tematy dotyczące związków, relacji, rodziny, samorozwoju.

Okładka 5/2020
Okładka wydania nr 5/2020 – fot. Bauer Media

Nowa „Tina” będzie dostępna w dwóch wersjach. Podstawowej w cenie 1,99 złotych i z książeczką kulinarną w cenie 3,19 złotych.

Sprzedaż wydania 5/2020 zostanie wsparta kampanią reklamową w TV, a wydania 6/2020 kampanią w radiu RMF FM. Promocja odświeżonego magazynu pojawi się również w pozostałych magazynach Wydawnictwa Bauer.