Gala „French Touch” na żywo w TVP2. Wystąpią Imany, Węgiel i Brzozowski

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mbog

W czwartek, 28 październiku na scenie Teatru Wielkiego Opery Narodowej odbędzie się widowisko artystyczne – „French Touch”. Polscy i francuscy artyści zaprezentują to, co łączy te dwa narody.

Gala „French Touch” to wydarzenie łączące elementy koncertu, musicalu, kabaretu, pokazu mody oraz spotkania z wyjątkowymi twórcami i tanecznego show. To wielkie święto polsko-francuskiej przyjaźni i wyjątkowy moment, kiedy na jednej scenie spotykają się gwiazdy z obu krajów. Gala jest też zwieńczeniem obchodów dni francuskich w Polsce, których celem jest przybliżenie Polakom francuskiej kultury, mody, kuchni i specyfiki lokalnych produktów.

W tym roku na scenie wystąpią gwiazdy takie jak Barbara Pravi, Carla Bruni, Imany, Paradis Latin, Kendji Girac i Marion Motin. Pojawią się również rodzimi artyści muzyki rozrywkowej, między innymi Cleo, Roksana Węgiel, Reni Jusis, Dawid Kwiatkowski oraz Rafał Brzozowski. Galę poprowadzą Agata Konarska i Tomasz Kammel.

Transmisja Gali „French Touch” w czwartek, 28 października od godziny 20:45 w TVP2. W ubiegłych latach wydarzenie można było oglądać na antenie TVN.