„Show French Touch” 18 października w TVN

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W niedzielę, 18 października telewizja TVN pokaże retransmisję z uroczystej gali „Show French Touch”. Widowisko ma na celu zachęcenie Polaków do odkrywania francuskiej kultury, mody, kuchni i lokalnych produktów.

Telewizja TVN po raz kolejny jest partnerem medialnym akcji kulturalno-rozrywkowej „French Touch”. W ramach wydarzenia, od czerwca do października, odbywa się szereg działań promocyjnych, dzięki którym Polacy poznają uroki kultury oraz styl życia naszych przyjaciół znad Sekwany. Ukoronowaniem akcji jest gala „Show French Touch”, która w tym roku odbędzie się 17 października w Teatrze Wielkim Operze Narodowej.

„Show French Touch” na stałe wpisał się już do kalendarza jesiennych wydarzeń w Warszawie. Co roku podnosimy poprzeczkę, aby zadowolić gusta najbardziej wymagających widzów. Głównym tematem tegorocznego show jest „Paris by night”, co oznacza, że zabierzemy widzów w niezwykłą podróż do Paryża, podczas której obejrzą prawdziwy spektakl muzyki, mody i tańca – powiedziała Sylwia Sasal, rzecznik prasowy „Show French Touch”.

Na deskach teatru pojawią się francuscy artyści. Wśród nich Zaz, nazywana współczesną Edith Piaf oraz Pascal Obispo, kompozytor i wokalista. Młode pokolenie artystów znad Sekwany będzie reprezentował zespół Shanguy, umiejętnie łączący różne nurty muzyczne od folkloru do elektroniki. Pokaz umiejętności wirtuozerskich dadzą siostry Camille & Julie Berthollet. Ponadto na scenie wystąpią Cleo, Alicja Szemplińska oraz zespół Sound’n’Grace, którzy zmierzą się z francuskim repertuarem.

Zaz
Zaz – fot. TVN Grupa Discovery / Materiały promocyjne

Nie zabraknie również elementów przygotowanych dla wielbicieli świata mody. W tym roku organizatorzy przygotowali dla widzów niespodziankę – na wybiegu pojawią się najlepsze kreacje autorstwa Chantal Thomass z 40 lat jej kariery.

Retransmisja gali „Show French Touch” w niedzielę, 18 października o godzinie 16:00 w TVN.