Gala „Telekamery” Tele Tygodnia ponownie w TV Puls

  • Prasa
  • Telewizja
  • Tygodniki
Autor: mbog

W środę, 10 marca TV Puls zaprasza na 24. galę rozdania „Telekamer” Tele Tygodnia. Czytelnicy najpopularniejszego programu telewizyjnego w Polsce po raz kolejny wybierali swoich telewizyjnych ulubieńców, przyznając statuetki w aż 11 kategoriach.

To już drugi rok z rzędu, kiedy Telewizja Puls przeprowadza relację z uroczystego wręczenia „Telekamer” Tele Tygodnia. Gala uznawana jest za jedno z najważniejszych branżowych wydarzeń. Przez kilkanaście lat uroczystość można było oglądać na antenie TVP 2. W ubiegłym roku laureatami nagrody byli między innymi: Rafał Brzozowski, Paulina Sykut-Jeżyna, Tomasz Wolny, Jerzy Mielewski, Mikołaj Roznerski i Kinga Preis.

24. galę rozdania „Telekamer” Tele Tygodnia poprowadzą Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan. Relację zza kulis, podobnie jak przed rokiem, zapewni Patryk Janas, czyli Dawidek z serialu TV Puls „Rodzinny interes”.

Cieszymy się, że to właśnie w TV Puls Widzowie ponownie obejrzą relację z gali „Telekamer” Tele Tygodnia i że to u nas ponownie spotkają się gwiazdy z różnych stacji, aby wspólnie obchodzić to najważniejsze święto telewizji. Mimo niełatwej sytuacji pandemicznej, wraz z wydawnictwem Bauer podjęliśmy się organizacji tego wydarzenia, z zachowaniem zasad bezpieczeństwa i rygoru sanitarnego. Uznaliśmy, że podejmiemy to wyzwanie dla Widzów – aby mogli obejrzeć swoich idoli, dowiedzieć się, kto w tym roku odbierze statuetkę, przeżyć pozytywne emocje i choć na chwilę zapomnieć o trudnej codzienności – powiedział Prezes Telewizji Puls, Dariusz Dąbski.

Już po raz drugi „Telekamery” Tele Tygodnia będą gościć na antenie Telewizji Puls. To świetna wiadomość, bo zeszłoroczna gala cieszyła się ogromnym zainteresowaniem Widzów i Czytelników. Dlatego właśnie, pomimo pandemii, zdecydowaliśmy się zorganizować ją razem także w tym roku. Bardzo cenimy sobie współpracę z Telewizją Puls i myślę, że ponownie odniesiemy sukces – zapewnił Tomasz Namysł, Prezes Wydawnictwa Bauer.

Transmisja gali „Telekamery” Tele Tygodnia 10 marca od godziny 20:00 w TV Puls.