Gala wręczenia „Telekamer” Tele Tygodnia ponownie w telewizji. Transmisja w TV Puls

  • Prasa
  • Telewizja
  • Tygodniki
Autor: mbog

3 lutego odbędzie się uroczysta gala wręczenie nagród czasopisma Tele Tydzień. Po kilku latach przerwy, transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć w telewizji.

W tegorocznej edycji można było oddać głos na swoich ulubieńców w 10 kategoriach głównych oraz jednej specjalnej, do której nominacje przygotował magazyn Netfilm. Głosowanie trwało do 16 stycznia. Zwycięzcy 23. edycji „Telekamer” Tele Tygodnia zostaną ogłoszeni 3 lutego podczas gali, która odbędzie się w Teatrze Polskim w Warszawie.

Transmisję tej uroczystości będzie można zobaczyć w TV Puls. Galę poprowadzą Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski. Wydarzenia ze sceny będą komentować na gorąco Katarzyna Pakosińska i Robert Motyka z Kabaretu Paranienormalni. Podczas gali rozrywkę zapewnią także występy gwiazd polskiej sceny muzycznej. Zagra zespół Perfect w ramach pożegnalnej trasy koncertowej, a także Marcin Sójka.

Specjalną relację z czerwonego dywanu poprowadzi Patryk Janas – aktor znany z roli Dawidka w serialu TV Puls „Rodzinny interes”.

Galę „Telekamery Tele Tygodnia 2020” będzie można zobaczyć 3 lutego o godzinie 20:00 w TV Puls.