„Gorąca 100” oraz muzyka bez reklam. Sylwester z Radiem Eska

  • Radio
  • ZPR Media
Autor: mbog

31 grudnia Radio Eska zaprasza na dwie specjalne audycje. O godzinie 12:00 na antenie rozgłośni rozpocznie się odliczanie stu największych hitów mijającego roku. Następnie rozpocznie się „Sylwestrowa ImprESKA”.

Do 30 grudnia trwa głosowanie na stronie internetowej Radia Eska, w którym słuchacze rozgłośni typują największe hity 2019 roku. Internauci mogą wybierać spośród 166 piosenek znanych z anteny rozgłośni. Faworytem do zwycięstwa jest utwór „Dance Monkey”, który najczęściej w tym roku oraz w historii notowania był na pierwszym miejscu cotygodniowego zestawienia „2x Gorąca 20”. Szansę mają również polscy wokaliści, m.in. Tymek, Ronnie Ferrari, Dawid Podsiadło oraz zwyciężczyni Eurowizji Junior – Viki Gabor.

Przebojem 2018 roku według słuchaczy Radia Eska była piosenka Dynoro i Gigi D’Agostino – „In My Mind”. Który utwór wygra „Gorącą 100” w 2019 roku? Rozwiązanie w Sylwestra w godzinach 12:00 – 20:00 na antenie Radia Eska. Audycję poprowadzą Rafał Adamczak oraz Michu Sobkowski.

Później, o godzinie 20:00 rozpocznie się „Sylwestrowa ImprESKA”. Na antenie Radia Eska będzie królowała muzyka. Rozgłośnia zapowiada, że przez 10 godzin będzie emitowała wyłącznie hity – „bez reklam i bez gadania”.

Logo Radia Eska

Radio ESKA

Rozgłośnia nadająca w kilkunastu miastach, m.in. w: Warszawie, Wrocławiu i Poznaniu. Realizuje format muzyczny CHR (Contemporary Hit Radio), prezentuje najnowsze i najpopularniejsze piosenki – "Hity na czasie". Radio ESKA jako sieć radiowa istnieje od końca lat 90.