Interia opublikuje za darmo najciekawsze artykuły roku z The New York Times

  • Internet
  • Interia
Autor: rafs

Interia przygotowała dla czytelników niespodziankę.

Portal należący do Grupy Polsat Plus zaprezentuje najciekawsze artykuły mijającego roku z gazety „The New York Times”.  Pochodzą one z corocznego raportu „Turning Points” (Przełomy) wydawanego przez amerykański dziennik.

W materiałach autorzy ukażą najważniejsze trendy i zjawiska na rok 2024.  Özlem Türeci i Ugur Sahin, naukowcy odpowiedzialni za szczepionkę firmy Pfizer przeciw COVID-19, opowiedzą o lekach przyszłości, które pomogą w zwalczaniu chorób onkologicznych. Paulina Porizkova, supermodelka i artystka, wyjaśni, dlaczego współczesne społeczeństwa na nowo definiują kanon piękna. Adrian Czajkowski, brytyjski pisarz science fiction, podzieli się natomiast swoimi przewidywaniami dotyczącymi dalszego rozwoju sztucznej inteligencji. Interia opublikuje również na swoich łamach materiał podsumowujący wydarzenia i trendy roku 2023.

Materiały The New York Times w Interii – jak przeczytać?

Pierwsze materiały The New York Times ukażą się w Interii w piątek, 15 grudnia w specjalnej odsłonie cyklu „Interia Bliżej Świata”. Będą dostępne poprzez stronę główną portalu. Materiały The New York Times będą dostępne bezpłatnie w języku polskim.

Interia i międzynarodowe redakcje

Interia w swoim cyklu współpracuje z redakcjami z całego świata. Wśród nich są: The Washington Post, The Guardian, The Economist, The Observer, The Spectator, Le Monde i El Pais.