Interia zmienia hasło na „Twoje wszystko”

rafs

Należący do Grupy Polsat Plus portal Interia rozpoczął nową kampanię wizerunkową pod hasłem „Pomiędzy”. Nowym sloganem portalu stał się zwrot „Twoje wszystko”.

Zgodnie z ideą „Pomiędzy” Interia pokazuje rzeczywistość pełną niuansów, różnic i odmiennych punktów widzenia. Oddaje głos osobom z wielu środowisk o różnych systemach wartości. Nowa kampania wizerunkowa ruszyła w piątek, 3 grudnia.

Interia w nowej kampanii skupia się na aktualnych wydarzeniach, którymi żyje cała Polska, jest „blisko tego, co bliskie Tobie”. Opisuje zjawiska i sytuacje, które nas interesują, którymi żyjemy, wobec których nie pozostajemy obojętni. Kampanii towarzyszy nowy claim „Twoje wszystko”, który w naturalny sposób uzupełnia przekaz spotu „Pomiędzy”. Wskazuje, że wszystko to, czego potrzebuje użytkownik można znaleźć właśnie w Interii. Hasło Interii „Twoje wszystko” jest spójne ze strategią komunikacyjną Grupy –mówi Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, Dyrektor Komunikacji Marketingowej w Grupie Polsat Plus.

Za pomysł kreatywny kampanii „Pomiędzy” oraz jej realizację odpowiada agencja Freundschaft we współpracy z działami marketingu Telewizji Polsat i Interii oraz domem produkcyjnym TFP. Plan mediów przygotowało Vizeum Polska. Agencja Freundschaft jest również odpowiedzialna za nową oprawę kanałów Polsatu.

Użytkownicy znajdą w naszym portalu wszystko, czego potrzebują – newsy, wywiady i mnóstwo treści multimedialnych m.in. materiały wideo, podcasty i live streamingi. Polityka, plotki, pogoda, muzyka, filmy, seriale, motoryzacja i wiele innych tematów – opisane, opowiedziane i pokazane przez najlepszych dziennikarzy w Polsce mówi Piotr Witwicki, Redaktor Naczelny Grupy Interia.