„Jaka to melodia?” świętuje 25-lecie. TVP pokaże odcinek z byłym prowadzącym

  • Telewizja
  • TVP
Autor: mab

4 września 1997 roku Telewizja Polska rozpoczęła emisję teleturnieju „Jaka to melodia?”. Z okazji 25-lecia programu, TVP1 zaprasza na specjalny odcinek z udziałem eksgospodarza programu – Norbiego.

W urodzinowym odcinku nie zabraknie też innych gwiazd i przyjaciół teleturnieju. Studio odwiedzi dama polskiej muzyki Halina Frąckowiak. Pojawi się również Marek Sierocki – dziennikarz i ekspert muzyczny.

Na urodzinowej imprezie „Jakiej to melodii?” wystąpi również gwiazda światowego formatu. Swój utwór na scenie programu wykona Anastacia. Znana z potężnego głosu, charakterystycznych ciemnych okularów i przebojów, które podbiły listy przebojów na całym świecie. Artystka, która sprzedała ponad 30 milionów swoich płyt.

Nowe odcinki jesienią

Jubileuszowy odcinek teleturnieju „Jaka to melodia?” to także przedsmak tego, co czeka widzów jesienią, w nowym sezonie. Wśród atrakcji – uroczysty benefis Haliny Frąckowiak, odcinki specjalne z udziałem gwiazd kina, sportu, muzyki oraz szklanego ekranu, występy muzycznych znakomitości z Polski i zza granicy. Nie zabraknie też charyzmatycznych uczestników obdarzonych niewiarygodną wiedzą muzyczną.

Urodzinowy odcinek „Jakiej to melodii?” będzie można obejrzeć w niedzielę, 4 września o godzinie 17:30 w TVP1.