Logo Radio Zet

Jesień w Radiu ZET. Audycja publicystyczna Stankiewicza w soboty

rafs

Jesienią do Radia ZET wrócą formaty znane słuchaczom od kwietnia. Zostanie zmieniona nazwa i pora emisji audycji publicystycznej Andrzeja Stankiewicza.

Po krótkiej przerwie do ramówki powraca popołudniowe wydanie „Gościa Radia ZET”, które po godzinie 17:00 poprowadzi Beata Lubecka.  Nowym gospodarzem porannej rozmowy po godzinie 8:00 będzie Bogdan Rymanowski. Natomiast debata polityczna Andrzeja Stankiewicza  „7. dzień tygodnia” zostanie przeniesiona na sobotę i zmieni nazwę na „6. dzień tygodnia”. Rozmowy z politycznymi gośćmi Andrzeja Stankiewicza w „6. dniu tygodnia w Radiu ZET” będą w każdą sobotę między 9:00 a 10:00.

Ramówka Radia ZET – pasma

Na codzienne poranne „Dzień dobry bardzo” zaprosi duet – Marek Starybrat i Robert Motyka (5:30-9:00). Po 9:00 wraca trzygodzinne pasmo Eweliny Pacyny „Dzień dobry bardziej”, a po nim Robert Karpowicz w muzycznym „Chwytaj dzień w Radiu ZET”. Gospodynią popołudniowego programu informacyjno-rozrywkowego „Dzieje się w Radiu ZET” (15:00-17:00) niezmiennie pozostaje Agnieszka Kołodziejska. Od 17:00 przed mikrofonem zasiądą Michał Korościel i Marcin Sońta, czyli trzy godziny humoru i sarkazmu w „Szczycie wszystkiego w Radiu ZET”. Natomiast od 20:00 będzie Marcin Wojciechowski w codziennym notowaniu listy przebojów „Plus/minus lista Radia ZET”. Od północy do 3:00 „Jasna strona nocy”. To pasmo łączące to, co już się wydarzyło z tym, co nadejdzie w najbliższych godzinach. Jej gospodarzami pozostają wymiennie Hubert Radzikowski i Adrian Nowak.

Na antenie nie zabraknie też „SzyminEMa”, „Piosenki z lektorem”, wkrętów Kamila Nosela, „Kalendarium muzycznego”. Będzie także Grażyna Torbicka i jej audycja „Kocham cię kino”.