Joanna Dunikowska-Paź prowadzącą „Express” TTV

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

12 lutego Joanna Dunikowska-Paź zadebiutowała jako prowadząca serwis informacyjny TTV – „Express”. Poprzednio była jedną z twarzy programu informacyjnego Nowa TV „24 godziny”.

Joanna Dunikowska-Paź rozpoczęła swoją przygodę w telewizji od bycia asystentem reportera w „Czarno na białym”. Następnie przygotowywała reportaże o tematyce społecznej i politycznej do programu Tomasza Sekielskiego „Po prostu” nadawanego na antenie TVP 1. Później była reporterką TVP Info, m.in. pracowała przy cyklu „Twoje miasto w RMF FM i TVP Info”. Od listopada 2016 roku Dunikowska była związana z Nowa TV. Przygotowywała relacje oraz współprowadziła serwis informacyjny „24 godziny”, a także prowadziła program publicystyczny „Tu i teraz”.

Joanna Dunikowska
Joanna Dunikowska-Paź w „24 godziny” – fot. Nowa TV / 8TV

„Express” jest kilkunastominutowym programem prezentującym najważniejsze i najciekawsze informacje w pigułce. Od lutego na antenie TTV pojawia się więcej wydań serwisu informacyjnego. Program prowadzą: Małgorzata Prokopiuk-Kępka, Jakub Porada oraz Krzysztof Lipski. 11 lutego do obsady prezenterskiej dołączyła także Patrycja Stockinger.

[slide-anything id=”5945″]