Jubileuszowa 90. gala wręczenia Oscarów w Canal+

  • Telewizja
  • Canal+
  • Platforma Canal+
Autor: redakcja

Canal+ jako jedyna polska telewizja wyemituje 90. galę wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej, która odbędzie się w nocy z 4 na 5 marca. Transmisja z tego najważniejszego wydarzenia w świecie kina będzie odkodowana dla wszystkich abonentów nc+ oraz abonentów wybranych sieci kablowych. Gospodyniami studia oscarowego będą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.

Tegoroczną, 90. ceremonię wręczenia Nagród Amerykańskiej Akademii Filmowej będzie można ponownie obejrzeć w CANAL+. Transmisja rozpocznie się o godzinie 2:00 w nocy z 4 na 5 marca, a poprzedzą ją rozmowy w studiu z ekspertami z branży filmowej. W poniedziałek, 5 marca, o 21:00 przedstawiona zostanie skrócona relacja z gali.

Oba wydarzenia będą odkodowane dla wszystkich abonentów platformy nc+, także dla tych, którzy nie posiadają na co dzień CANAL+ w swoim pakiecie, oraz dla wszystkich abonentów wybranych sieci kablowych.

Studio oscarowe Canal+, w którym odbywać się będą rozmowy z ekspertami z branży filmowej, poprowadzą Katarzyna Borowiecka i Katarzyna Janowska.

90. galę wręczenia Oscarów poprowadzi Jimmy Kimmel. Gwiazdor „Jimmy Kimmel Live!” będzie pełnił rolę gospodarza najważniejszego filmowego wieczoru w Hollywood po raz drugi. W programie komika regularnie pojawiają się gwiazdy kina, a najpopularniejsze skecze w internecie gromadzą kilkadziesiąt milionów wyświetleń.