Julia Żugaj zaprasza na „Moonfest”. Transmisja w CANAL+online

  • Internet
  • Canal+
  • Serwisy wideo
Autor: mab

24 czerwca o godzinie 18:00 na warszawskim Torwarze rozpocznie się zwieńczający trasę “Miłostki On Tour” koncert Julii Żugaj. Wystąpienie będzie również transmitowane live w serwisie CANAL+ online.

Julia Żugaj to wschodząca gwiazda muzyki, której największą popularność przyniosła działalność internetowa oraz udział w projekcie „Team X”. Obecnie Julia skupia się na rozwoju kariery muzycznej. „Miłostki” to jej debiutancka płyta, która ujrzała światło dzienne w październiku 2022 roku. Jest ona muzyczną opowieścią o miłości i wielu etapach jej przeżywania – od niewinnego zauroczenia, przez płomienne uczucie, aż po rozstanie i tytułowe miłostki, będące nieustannym poszukiwaniem i zbiorem platonicznych westchnień.

Album przez 11 tygodni utrzymywał się w TOP20 na liście OLiS, a w dniu premiery zajmował 1. miejsce. W grudniu zeszłego roku płyta pokryła się złotem. Solowa trasa koncertowa Julii wyprzedała się w zaledwie 2 dni. Twórczyni wraz ze swoim zespołem zagrała 10 koncertów w 7 największych miastach w Polsce.

Transmisja koncertu Julii Żugaj na platformie CANAL+ online to wspaniała okazja dla wszystkich, którzy nie mogą być z nami na Torwarze, podczas tak wyjątkowego wydarzenia, jakim jest ostatni, specjalny koncert Julii zamykający trasę „Miłostki On Tour”. Występ ten to zwieńczenie nie tylko wspaniałej pracy naszej artystki, która wydając debiutancką płytę, spełniła swoje marzenie – to także dowód ogromnej pracy całego naszego zespołu, który wspiera Julię od początku jej muzycznej drogi – mówi Wojciech Szaniawski, prezes zarządu Spotlight Agency i włodarz Move Federation.

Koncert będzie dostępny na platformie CANAL+ online.