Kabaret Hrabi i Elżbieta Dzikowska na święta w Radiu Pogoda

  • Radio
  • Agora
Autor: mbog

W czasie Bożego Narodzenia w Radiu Pogoda będzie można usłyszeć świąteczne programy z udziałem gwiazd. Na antenie nie zabraknie również kolęd i piosenek kojarzonych ze świętami.

24 grudnia, w Wigilię Robert Janowski przedstawi na antenie wyniki plebiscytu, w którym słuchacze wybierali najpiękniejsze świąteczne piosenki. Program potrwa od godziny 10:00 do 15:00. Następnie w Radiu Pogoda będzie można usłyszeć wyłącznie kolędy – bez reklam i wiadomości.

W środę, 25 grudnia po godzinie 10:00 słuchacze Radia Pogoda będą mogli usłyszeć o ukochanych utworach świątecznych gwiazd. W programie „Hej kolęda w Radiu Pogoda” Rena Rolska, Stenia Kozłowska i Agnieszka Cegielska zdradzą, które z kolęd najbardziej lubią nucić. Natomiast po godzinie 14:00 Radio Pogoda zaprosi słuchaczy na audycję „Święta świata w Radiu Pogoda”, w której podróżniczka Elżbieta Dzikowska w rozmowie z Łukaszem Szaciłowskim opowie o tym, jak spędza się święta w innych krajach.

W drugi dzień świąt Radio Pogoda zaproponuje słuchaczom audycję z udziałem Kabaretu Hrabi. Artyści opowiedzą Joannie Kruk o tym, które sytuacje przy świątecznym stole stały się dla nich inspiracją do kabaretowych skeczy. Audycji „Hrabowskie święta” będzie można posłuchać 26 grudnia po godzinie 10:00.

Logo Radio Pogoda

Radio Pogoda

Stacja radiowa nadająca od 2015 roku. Rozgłośnia jest dostępna z nadajników naziemnych w kilku miastach, a także w internecie i w aplikacji mobilnej. Na antenie radia można słuchać "najpiękniejsze melodie" z kilku dekad XX wieku – od lat 30. do 70. Grupą docelową rozgłośni są ludzie w wieku 50 lat i więcej.