„Kabaretowe gogle i boks” od kwietnia w Puls 2

  • Telewizja
Autor: mbog

W kwietniu na antenie Puls 2 zadebiutuje nowy rozrywkowy show „Kabaretowe gogle i boks”. W programie Kabaret pod Wyrwigroszem wcieli się w 17 skrajnie różnych postaci, które oglądają w telewizji skecze i na bieżąco je komentują.

„Kabaretowe gogle i boks” jest połączeniem sitcomu z programem rozrywkowym. Nawiązuje do lubianych i chętnie oglądanych programów kabaretowych. Gospodarzami i gwiazdami cyklu są członkowie Kabaretu pod Wyrwigroszem, który w tym roku obchodzi 25-lecie istnienia.

W Telewizji Puls stawiamy na najlepszą rozrywkę, a taką nasi widzowie znajdą m.in. w nowym rozrywkowym programie „Kabaretowe gogle i boks”. Oryginalny format, znakomite żarty sytuacyjne oraz Kabaret pod Wyrwigroszem w szczytowej formie – to główne, ale nie jedyne atuty naszego show – powiedział Dariusz Dąbski, Prezes Zarządu Telewizji Puls.

Kabaret pod Wyrwigroszem wcieli się w siedemnaście postaci, oglądających w telewizji skecze kabaretowe. Osią fabularną są tematy poruszane w oglądanym skeczu i to właśnie one są źródłem żartów. W każdym z odcinków na przemian występują odgrywani przez „Wyrwigroszy” bohaterowie: zespół disco polo „Białe szaleństwo”, para gejów, małżeństwo emerytów, studenci, rodzina z Podhala oraz rodzina ze Śląska – Honorata, jej mąż Alojzy i ich sąsiad Gustlik.

Nasz rynek rozrywkowy od dawna prosił się o nowy format kabaretowy, z nowym pomysłem i wykonaniem. Postanowiliśmy więc rzucić się w wir pracy i taki nowy program zrobić. Naszym celem było to, aby program miał ponadczasowy humor i podobnie śmieszył dzisiaj i za parę lat. Więc po pierwsze ważna była forma, która go wyróżni na tle innych programów satyrycznych, ale też i tematy żartów. Dlatego bardziej skupiamy się tu na ludziach – ich osobowościach, wadach, namiętnościach i fobiach, a nie na bieżącej polityce. W tym programie ważny jest człowiek i nie ma znaczenia, czy historia dzieje się da dworze Króla Artura w Anglii, czy na podwórku w Wasilkowie. Dlatego u nas część programu odbywa się w Wasilkowie – powiedział Łukasz Rybarski, członek Kabaretu pod Wyrwigroszem.

Program będzie można premierowo oglądać na antenie Puls 2 od kwietnia. Show pokaże również TV Puls.