Kamil Baleja poprowadzi teleturniej „Taxi kasa” w Super Polsacie

  • Telewizja
  • Polsat
Autor: rafs

Prezenter radiowy Kamil Baleja poprowadzi wiosną teleturniej „Taxi kasa” na antenie Super Polsatu. Teleturniej pierwotnie miał wystartować jesienią 2017 roku. Ostatecznie jednak premierę przesunięto na wiosnę tego roku. W programie ludzie będą odpowiadać na pytania podczas podróży taksówką.

W trakcie podróży, uczestnik będzie mógł skorzystać z pomocy przechodniów lub zadzwonić do znajomego. Jeśli pasażer trzykrotnie odpowie błędnie na zadane pytania, będzie musiał wysiąść z taksówki. Główna nagroda w „Taxi kasa” wynosi 1000 zł. Na uczestników czekają również dodatkowe upominki ukryte w bagażniku samochodu.

fot. Polsat

To będzie wyjątkowo nieprzewidywalny teleturniej. Uwielbiam programy, w których nawet ja nie wiem, co się za chwilę wydarzy. Uczestnicy będą zaskakiwani od pierwszych chwil. Wspaniałe jest to, że wsiadając do mojej taksówki, zupełnie nie będą się spodziewać, że za chwilę rozpoczną grę o kasę! Takiego programu jeszcze w Polsce nie było! – mówi Kamil Baleja, prowadzący program „Taxi Kasa

fot. Polsat

Teleturniej „Taxi kasa” jest oparty na zagranicznym formacie „Cash Cab”, który dotychczas emitowano w 93 krajach, m.in. w Stanach Zjednoczonych, Hiszpanii, Niemczech, Rosji, Kanadzie czy Australii. Podobny format emitowała w 2005 roku TV4 – taksówka wówczas podróżowała po Wrocławiu.

Kamil Baleja jest prezenterem radiowym. W latach 2007-2017 był twarzą radia RMF FM. Od 2017 roku jest prezenterem w Radiu Złote Przeboje, gdzie prowadzi poranny program „Złote Przeboje na dzień dobry”.