Kammel i Karpowicz od września w Radiu ZET

  • Radio
  • Eurozet
Autor: mbog

Nowe głosy i nowe audycje pojawią się jesienią w Radiu ZET. Od 2 września na antenie stacji będzie można usłyszeć m.in. Tomasza Kammela i Roberta Karpowicza.

Tomasz Kammel zostanie głosem i gospodarzem „Loterii marzeń”. Ponadto, poprowadzi audycję poradnikową „Kammel Czanel”, w której podzieli się swoim doświadczeniem i doradzi słuchaczom, jak odnaleźć się w mniej lub bardziej oczywistych sytuacjach. Program na antenie Radia ZET we wtorki i czwartki po godzinie 12:00. Natomiast w każdy piątek po godzinie 12:00 na antenie pojawi się Grażyna Torbicka i jej audycja „Kocham cię kino”.

Do zespołu „Dzień dobry bardzo” dołączy Robert Karpowicz. Wraz z Agnieszką Kołodziejską i Marcinem Sońtą poprowadzi audycję codziennie od poniedziałku do piątku pomiędzy 6:00 a 10:00. W porannym paśmie nie zabraknie również Kamila Nosela i jego wkrętów. Po 10:00 przed mikrofonem zasiądzie Michał Korościel. Poprowadzi pasmo „Siła muzyki”. Natomiast na „Uważam ZET” tradycyjnie zaprosi duet Ewelina Pacyna i Damian Michałowski. Gospodarzem wieczornego pasma „Siła muzyki” będzie Mateusz Ptaszyński. Nocne pasmo stacji między 23:00 a 2:00 poprowadzi Hubert Radzikowski.

Po 21:00 na antenę Radia ZET wracają dwugodzinne audycje autorskie. W poniedziałki „Coolturalny wieczór” Tomasza Kasprzyka, we wtorki „NieZŁY pacjent” Michała Figurskiego, w środy „ZET jak związki” – nowy program Beaty Tadli o relacjach międzyludzkich, w czwartki „Halo ZET” Justyny Dżbik-Kluge, natomiast w piątki Marcin Wojciechowski zaprosi na „ZET na punkcie muzyki”.

W sobotnie i niedzielne poranki między 6:00 a 10:00 słuchaczy budzić będzie Marcin Łukasik. Następnie w soboty pojawi się Beata Tadla z audycją „To właśnie weekend”, a w niedziele Tomasz Michniewicz z „Mapą świata”. O godzinie 13:00 Adrian Nowak poprowadzi „Weekend z Radiem ZET”. W soboty o 17:00 na „Listę przebojów Radia ZET” zaprosi Marcin Wojciechowski. W niedzielne wieczory pojawią się wywiady Szymona Majewskiego w „Nie mam pytań” oraz „Sportowy finał tygodnia” Marcina Powidła i Krzysztofa Sendeckiego.

W jesiennej ramówce nie zabraknie codziennych rozmów Beaty Lubeckiej. „Gość Radia ZET” od poniedziałku do piątku po godzinie 8:00. Z kolei w weekend polityczno-społeczne rozmowy Radia ZET poprowadzą, na zmianę, Joanna Komolka i Łukasz Konarski.