Kampania reklamowa Radia Złote Przeboje z udziałem artystów

  • Radio
  • Agora
Autor: mbog

18 marca rozpoczęła się kampania wizerunkowa Radia Złote Przeboje. Wzięli w niej udział artyści polskiej sceny muzycznej: Patrycja Markowska oraz zespoły Kombii i De Mono.

W ramach działań promocyjnych Radia Złote Przeboje powstały krótkie wywiady wideo z Patrycją Markowską oraz muzykami z Kombii i De Mono, w których gwiazdy odpowiadają na pytania w nietypowy sposób – tytułami swoich piosenek. Nagrania wideo z udziałem artystów zatytułowane „To tu odpowiadają Ci przeboje” można zobaczyć na specjalnej stronie w portalu Tuba.pl.

Kampanię wspiera też konkurs antenowy „Łowcy przebojów w Radiu Złote Przeboje”. W zabawie Grzegorz Skawiński z Kombii, Andrzej Krzywy z De Mono oraz Patrycja Markowska nucą utwory z lat 80., 90. i dwutysięcznych, znane z anteny Radia Złote Przeboje. Zadaniem uczestników konkursu jest odgadnięcie tytułów tych utworów, a dla zwycięzców stacja przygotowała nagrody pieniężne. Dodatkowo artyści będą gośćmi Marzeny Rogalskiej w audycji „Rogalska od kuchni”, nadawanej w niedziele po godzinie 14:00.

De Mono - Radio Złote Przeboje
Zespół De Mono w kampanii wizerunkowej Radia Złote Przeboje – fot. Agora

Kreacje reklamowe skupione wokół hasła „Tylko dobra muzyka” można zobaczyć na nośnikach reklamy zewnętrznej w największych miastach Polski (AMS) oraz w internecie (Gazeta.pl, Onet, WP, Facebook, YouTube oraz sieci reklamowe). Za planowanie i zakup mediów odpowiadał dział promocji Grupy Radiowej Agory wspólnie z domem mediowym Spark Foundry (Publicis Groupe). Autorem sesji fotograficznej zrealizowanej w studio fotograficznym Agencji Gazeta jest Albert Zawada.

Radio Złote Przeboje - logo

Radio Złote Przeboje

Sieć kilkunastu lokalnych stacji należących do Grupy Radiowej Agory. Na antenie rozgłośni można usłyszeć największe przeboje lat 80. i 90. oraz współczesne utwory. W playliście stacji nie brakuje także klasyków z lat 60. i 70. Radio Złote Przeboje założono w 1997 roku.