Kamperem przez świat

„Kamperem przez świat” jesienią w Discovery Channel

mbog

We wrześniu Discovery Channel rozpocznie emisję nowego programu „Kamperem przez świat”. W serii dokumentalnej zostaną zaprezentowane przygody trzech ekip, które wyruszyły w podróż „hotelem na kółkach”.

Bohaterowie programu kupili kampery i przerobili je na własne potrzeby. Następnie wyruszyli w świat, w podróż bez konkretnego planu i ograniczeń. Widzowie serii poznają trzy różne ekipy podróżników.

Sylwia – przebojowa singielka – postanowiła samotnie objechać Australię. W trakcie podróży pomaga na farmie i dorabia w pracowni, gdzie powstają spersonalizowane deski surfingowe. Podejmuje różne prace, byle tylko zarobić na benzynę i ruszyć w dalszą drogę.

Natomiast Miłosz i Kasia wraz z dziećmi udali się na wyprawę po południowej Hiszpanii. Ich dewiza życiowa to „lecimy na spontanie w latającym dywanie” – tak właśnie nazywają swój przerobiony kamper.

Trzecia ekipa – małżeństwo Aldona i Daniel – zdecydowali się na objechanie Gruzji „Groszkiem”, volkswagenem T4 z 1992 roku. W podróż wyruszyli zimą, przez co ich wyprawa będzie pełna wyzwań. Na szczęście na swojej drodze spotkają wielu przychylnych ludzi.

Wyświetl ten post na Instagramie.

Kochani! Nasze role się odwróciły? Pozdrawiamy z Gruzji i z prawdziwego planu filmowego??️??️ Szykujemy dla Was niespodziankę i za jakiś czas będzie można nas zobaczyć w telewizji. Teraz to my jesteśmy nagrywani, plan zdjęciowy jest tak intensywny, że z przykrością musimy powiadomić Was, że nasze vlogi wrócą na kanał dopiero po 20-stym stycznia br. Nie obijamy się ? Ciężko pracujemy, uczymy nowych rzeczy, zdobywamy doświadczenie i pracujemy z ekipą marzeń. Mimo wielkiej pracy wkładanej przez nas każdego dnia w ten nowy projekt jest to jednocześnie przygoda naszego życia? Niedługo poinformujemy Was o szczegółach? Czekajcie na nas cierpliwie ? #vanlife #vanlifepolska #vanliferpl #vanlifepl #vanlifers #kampermaniacy #kamper #Gruzja #georgia #kampermaniak #nadzikopoświecie #kampermaniacy #besttime #kobietawkamperze #kampermaniaczka #przygodażycia #przygoda #adventure #explore

Post udostępniony przez KamperManiak (@kampermaniak)

Pierwotnie program miał być emitowany w wiosennej ramówce.

„Kamperem przez świat” będzie można oglądać we wtorki o godzinie 22:00, od 25 sierpnia w Discovery Channel. Ponadto widzowie telewizji TVN będą mogli zobaczyć odcinek programu w niedzielę, 6 września o godzinie 12:10.