Nowy program „Bracia Collins biorą się do roboty” jesienią w Discovery Channel

  • Telewizja
  • TVN Warner Bros. Discovery
Autor: mbog

W nowym programie Discovery Channel, Grzegorz i Rafał Collins podejmą się trudnych zadań często w skrajnych warunkach. Produkcja „Bracia Collins biorą się do roboty” została zrealizowana w Indiach.

Bracia Collins jadą do jednego z najbardziej zróżnicowanych państw świata. Nie udają się tam jednak w celach turystycznych. Gotowi na wszystko wyruszą, żeby przeżyć kolejną przygodę życia. Na każdym odcinku czekać na nich będzie ciężka robota do wykonania oraz hinduski szef, który nie uznaje wymówek i narzekań.

Bracia wcielą się w zawody, którymi normalnie pałają się najbiedniejsi obywateli Indii. Na przykład zatrudnią się na wysypisku śmieci w New Delhi, przy budowie statków w Kerali czy w kamieniołomach w Radżastanie. Ponadto za kierownicą tuk tuka przemierzą wzdłuż i wszerz zatłoczony Mumbaj. Bracia Collins podejmą się też zadań w slumsach.

Bracia Collins zmierzą się nie tylko z trudną pracą fizyczną. Będą musieli nauczyć się funkcjonować w jednym z największych i najbardziej zatłoczonych krajów globu. Indie to kraina kontrastów, różnorodnej tradycji i kultury, a przerażająca bieda miesza się na każdym kroku z wielkim bogactwem.

Bracia Collins biorą się do roboty
fot. Paweł Sudoł / TVN Discovery Polska

Premiera „Bracia Collins biorą się do roboty” 26 sierpnia na Discovery Channel. Odcinki będzie można oglądać w środy o godzinie 22:00. Pilotowy odcinek programu zostanie wyemitowany w niedzielę, 12 lipca o godzinie 20:00 w TVN.