Mike Brewer. Samochody świata

„Mike Brewer. Samochody świata” nowością w kolekcji MotorTrend w Playerze

mbog

Oferta MotorTrend została poszerzona o nową produkcję z udziałem Mike’a Brewera. Ponadto do kolekcji dołączyły programy takie jak „Planeta automaniaków” i „Motorewolucje”.

W programie „Mike Brewer. Samochody świata” sprzedawca aut znany z cyklu „Fani czterech kółek” podróżuje po świecie, wyszukując ludzi podzielających jego pasję do samochodów. Od wschodniego Los Angeles, po sklepiki w centralnej Anglii znajduje tych, co kochają odkrywać, konstruować, odnawiać, a przede wszystkim prowadzić cztery kółka.

Mike Brewer
fot. materiały prasowe TVN Discovery Polska

Na pierwszą serię „Mike Brewer. Samochody świata” składa się 12 odcinków, które są publikowane co tydzień. Pierwszy z nich dostępny jest od 1 lipca.

Nowe produkcje w MotorTrend

Do kolekcji dołączyła „Planeta automaniaków”, przewodnik po najpiękniejszych drogach świata przemierzanych godnymi ich autami. Jethro Bovingdon zabiera widzów w podróż takimi kultowymi pojazdami jak: McLaren P1, BMW E30 M3, czy Porsche 911 GT3 RS.

Premierę miało także niemieckie show „Motorewolucje”. Misha Charoudin i Philipp Weber opowiadają w nim historie pionierskich odkryć, które zrewolucjonizowały rynek samochodowy, prezentując auta będące świadectwem tych zmian. Nowe odcinki programu pojawiają się w strefie MotorTrend co wtorek.

Od czerwca w serwisie Player.pl można również oglądać „Marzenia mechanika” z Antem Ansteadem. W nowym, autorskim show pokazuje on, jak od podstaw zbudować prawdziwe wyścigowe auto. Premierowe odcinki pojawiają się w serwisie w każdy poniedziałek.

MotorTrend w Polsce

Oferta MotorTrend to połączenie treści motoryzacyjnych z kraju i z zagranicy. Biblioteka składa się z oryginalnych polskich produkcji tworzonych specjalnie na jej potrzeby, a także z premierowych programów z USA, Wielkiej Brytanii oraz Niemiec. Listę tytułów uzupełniają produkcje znane z anteny TVN Turbo oraz Discovery.