Kanał Sportowy promuje Canal+Online. Koniec promocji Viaplay

rafs

Od piątku, 1 kwietnia Kanał Sportowy promuje w swoich programach usługę Canal+Online. Zakończono tym samym promocję Viaplay, która trwała od końca sierpnia 2021 roku.

Promocję usługi Canal+Online rozpoczęto oficjalnie w poniedziałek, 4 kwietnia w ramach programu Moc Futbolu. Podobnie jak to było z Viaplay, podczas fragmentu programu będą promowane propozycje programowe dla widzów Canal+Sport. Logo usługi Canal+Online jest również w ramach planszy z odliczaniem do rozpoczęcia się programu. W kolorach głównej strony usługi podświetlone jest również studio. Widzowie Kanału Sportowego mają mieć także specjalne promocje na pakiety dostępne w ramach usługi.

fot. YT Kanał Sportowy
fot. YT Kanał Sportowy

Koniec współpracy z Viaplay

Kanał Sportowy pierwotnie współpracował z usługą streamingową Viaplay.  Na antenie promowano ją od 16 sierpnia 2021 roku, czyli tydzień po tym, jak ta wystartowała w Polsce. Studio było podświetlane w jej barwach oraz promowano propozycje dla jej użytkowników.  Kanał Sportowy informował także o okresie próbnym Viaplay, czyli 30 dniach za darmo dla nowych użytkowników wtedy, gdy to oferowano, czyli do końca listopada 2021 roku.

fot. Kanał Sportowy

Co to Canal+Online?

Canal+Online jest usługą streamingową, w ramach której można otrzymać dostęp do filmów i seriali Canal+, Netfliksa, HBO Max i do programów informacyjnych i wydarzeń sportowych. Klienci mogą  oglądać także wydarzenia, których nie transmituje Canal+ na swoich antenach. Oferowane są także kanały telewizyjne. Podstawowym pakietem jest Canal+, który można nabyć w cenie 45 zł miesięcznie lub 198 zł w promocji w ramach opłaty za pół roku. Wśród innych pakietów jest HBO Max, Netflix, Polsat Sport Premium i Eleven Sports oraz Fun&News zawierający kanały informacyjne i rozrywkowe.